Upravit stránku

Nová řada řetězových kladkostrojů STAHL STF s frekvenčním měničem

Řetězové kladkostroje STAHL CraneSystems STF budou standardně vybaveny frekvenčními měniči od společnosti Magnetek. Zlepšují ovládání přesným, plynulým zvedáním a pojezdem a poskytují spolehlivou zpětnou vazbu. Tím je zajištěna větší bezpečnost obsluhy a menší namáhání konstrukčních, mechanických a ovládacích prvků.

Typické vlastnosti řetězového kladkostroje ST od společnosti STAHL CraneSystems zůstávají nezměněny: okolní teploty od -10 ° C do +40 ° C, všechny dostupné rozsahy napětí a četné možnosti individuálního přizpůsobení. Nově vyvinutá zjednodušená montáž kodéru s 1024 ppr zajišťuje spolehlivou zpětnou vazbu i v drsném provozu. Během vývoje byl dále kladen velký důraz na snadné uvedení zvedáku do provozu.

Kromě frekvenčního měniče pro zvedání si mohou zákazníci zvolit také frekvenčně řízený pohon pojezdu. Velkou výhodou zde je, že oba frekvenční měniče jsou založeny na známých frekvenčních měničích Magnetek typu Impulse G + Mini. Obecně budou všechny produkty STAHL CraneSystems v budoucnu vybaveny frekvenčními měniči Magnetek z rodiny Impulse. Ty lze parametrizovat jak pomocí externího softwaru, tak přímo prostřednictvím vstupu na displeji.

STAHL STF
Nahoru