Upravit stránku

Vřetenové koncové spínače 

vymezují horní a dolní mezní polohy zdvihu kladkostrojů nebo otáček kabelových bubnů a dalších zařízení. Otáčení soustavy vaček je ovládáno až 6 spínacími jednotkami, což odpovídá v daném poměru otáčení vstupní hřídele. Převodové poměry jsou 1:121:331:501:100 a 1:200 (1 otáčka soustavy vaček o 360° : 12 otáček vstupní hřídele). Zařízení je možné doplnit o flexibilní hřídel pro nesouosé hnací hřídele. Vřetenové koncové spínače mají krytí IP 65 a jsou použitelné do teploty až 70°C.

Křížové koncové spínače

kontrolují pohyby jeřábů, kladkostrojů a dálších pojíždějících zařízení. Jádro spínače, vyrobené z nehořlavého materiálu, je osazeno jedno nebo dvou rychlostním motorem, včetně krytí IP65. Otvor pro přívod kabelu je 22,5 mm, načež spínač vydrží provozní teploty od -25°C do +55°C a snese zátěž v náročném prostředí. Křížový koncový spínač se vyznačuje dlouhou životností a výhodnou cenou.

Kroužkové sběrače

Kroužkové sběrače se používají jako přívod proudu pro otáčející se spotřebiče nejrůznějšího druhu. Kroužkové sběrače lze dodat s plastovým nebo kovovým krytem a nebo nezakrytované.

  • pracovní napětí 500V
  • jmenovitý proud 2050A. 
  • Krytí  IP51 až IP 65
  • rozsah od 3 do 16 pólů
  • pracovní teplota + 60 °C - 30 °C

Nárazníky

Široký standartní program pro nejrůznější aplikace ve výrobě jeřábů a v dalších strojírenských oborech. Nabízíme i speciální stavitelné nárazníky s mimořádně jednoduchou montáží na dráhy jeřábů a kladkostrojů

Nahoru